067 247 67 27 066 001 97 94
«5 англомовних ігор для новорічних свят» – Besmart.in.ua
5 англомовних ігор для новорічних свят
29 Ноября 2017

Друзі,


Ми для вас підготували цікаві ігри, які допоможуть провести весело та на англійській мові новорічні свята, що дозволить вашим гостям відволіктися та гарно розважитися. Ніхто не забуде вашу новорічну вечірку, бо вони будуть говорити про це протягом усього наступного року.


Особливістю цих новорічних ігор є те, що вони легкі та швидкі. Вам не потрібно виходити і купувати додаткові товари, вони вимагають лише предметів, які у вас вже є вдома чи офісі. Це також робить їх надзвичайно простими для планування, оскільки вони вимагають від вас лише трохи друку.


1. Highlights of the Year / Основні моменти року

Ця доросла різдвяна гра - це все, щоб розмовляти на вечірці та почути про кохання та спогади минулого року. У цій новорічній грі є 15 карт, які містять запитання до гостей: з чого найчастіше сміялися минулого року, найкращий фільм минулого року, найбільший вплив за рік, найперспективніша історія знаменитості року та багато іншого. Просто роздрукуйте матеріли за  посиланням.


2. The Name Game / Гра в імена

Гра в імена - це супер легка гра для новорічної вечірки, яка чудово підходить для великої групи людей, які шукають розваг та хочуть пограти в ігри на англійській мові. Для цієї гри кожному гостю потрібно буде написати імена на клаптику паперу та скласти їх в велику тарілку. Це можуть бути імена знаменитостей, вигаданих персонажів, історичних персонажів і навіть людей у кімнаті. Гості розділяються на команди та по черзі намагаються вгадати імена на клаптику паперу, даючи один одному ключі. Слідкуйте за очками, якщо хочете, або просто насолоджуйтеся веселою грою.


3. Guessing Game / Угадайка

Угадайка - гра для новорічних вечірок, яка дасть кожному можливість поділитися своїми новорічними резолюціями. Хитрість полягає в тому, що вам доведеться грати в угадайку, щоб дізнатись, кому належить конкретна резолюція. Використовуйте кілька листків, щоб попросити гостей перерахувати новорічну резолюцію, про те що вони хочуть робити менше, і що вони хочуть робити більше. Зберіть резолюції у велику банку або кошик, а потім гості спробують вгадати, яка резолюція належить якому гостю.


4. New Year's Eve Charades / Новорічна шарада

Використовуючи новорічний список слів на англійській мові ви зможете перетворити класичну гру на новорічну для новорічної вечірки. Залежно від розміру вашої вечірки та кількості учасників, ви можете розділити своїх гостей на маленькі або великі групи. Якщо у вас дуже велика вечірка, ви можете взяти гостей, які хочуть грати в іншій кімнаті для задоволення. Детальний опис правил на англійській мові за посиланням.


5. Two Resolutions and a Lie / Дві резолюції та брехня

Дві резолюції та брехня - ця гра ідеальна для початку новорічної вечірки. Ця гра є твіст класичної "Дві правди" та "Брехня", де гості повинні спробувати з'ясувати, що правда, а що брехня з того, що говорять учасники. В даній інтерпретації учасникам доведеться з'ясувати, які дві резолюції ви дійсно хочете на цей рік, і яка з них повністю брехня. Детальний опис на англійській мові за посиланням.