067 247 67 27 066 001 97 94
«Новорічні фільми мовою оригіналу» – Besmart.in.ua
Новорічні фільми мовою оригіналу
06 Декабря 2017

Друзі, лічені дні залишаються до Нового року та Різдва. Святковий настрій та підготовка до свят відволікають нас від повсякденних справ. Тож аби не забувати англійську і одночасно насолодитись святами  пропонуємо кожного вечора дивитися новорічний або різдвяний фільм (англійською мовою!). Вечір можна доповнити  кавою або смачним какао і відчути атмосферу дива, якого нам так часто не вистачає. Тому, презентуємо Вам короткий огляд святкових англомовних фільмів, які зроблять Ваші вечори по-справжньому затишними!


1. HOME ALONE (1990) / “ОДИН ВДОМА”

Велике американське сімейство збирається зустріти Різдво у Франції. У поспіху вони забувають про самого молодшого члена сім’ї: прийшовши в себе, вони з жахом розуміють це вже по дорозі до Європи. Але 8-річний Кевін нітрохи не засмучений цим фактом і починає насолоджуватися повною самотністю…


2. HOW THE GRINCH STOLE CHRISTMAS / “ГРІНЧ, ВИКРАДАЧ РІЗДВА”

Уявіть… якби не було Різдва? Ктограде – казкове місто, мешканці якого обожнюють святкувати Різдво. Але є один городянин, якому не до вподоби веселощі, зимові забави та спів псалмів – він ненавидить подарунки та різдвяні гімни і збирається зіпсувати людям свято, вкрасти його. Що з цього вийде?


3. HOME ALONE 2: LOST IN NEW YORK /«ОДИН ВДОМА 2: ЗАГУБЛЕНИЙ У НЬЮ-ЙОРКУ»

Друга частина історії цього разу вже відбувається не в будинку Кевіна, а в Нью-Йорку. Головному героєві доведеться бути одному у великому місті, проте з грошима та кредитними картками батьків у кишені. На нашого героя чекають нові випробування та пригоди, при тому що старі знайомі – бандити Марв і Гаррі, які втекли з в’язниці, знову постають на шляху маленького героя …


4. THE SANTA CLAUSE /«САНТА-КЛАУС»

Легка різдвяна комедія про пригоди продавця іграшок, який у святвечір випадково зіштовхнув із даху дивного старого в червоному костюмі з довгою бородою. Тепер у нього є можливість дізнатися, як важко працювати Санта Клаусом. Чи зможе головний герой впоратися зі своїми обов’язками і не підвести дітей, які чекають подарунків в різдвяну ніч?


5. FOUR CHRISTMASES /«ЧОТИРИ РІЗДВА»

Кейт і Бред – для них Різдво з батьками це ціла мука і щоб нікого не образити, вони збираються поїхати відпочивати на Фіджі удвох, а батькам сказати, що робота – це робота, навіть на Різдво. Але плани зриваються і наші герої відправляються до своїх родичів на різдвяні обіди і вечері.