067 247 67 27 066 001 97 94
«Безкоштовні ресурси, де можна завантажити книги англійською мовою» – Besmart.in.ua
Безкоштовні ресурси, де можна завантажити книги англійською мовою
13 Декабря 2017
Друзі, пропонуємо Вам добірку 5 безкоштовних ресурсів, на яких можна завантажити книги англійською мовою для всіх рівнів:


1. frenglish.ru

Тут є книжки всім знайомого видання Penguin readers. Всі книжки розбиті по рівням. На жаль, скачування кожної книги триває близько 5-7 хв, але заради такої хорошої добірки можна і почекати.

 

2. digilibraries.com

На цьому сайті, окрім художньої літератури, є багато тематичних розділів, серед яких: Law, History, Cooking, Gardening тощо. Система пошуку доволі зручна і швидко знайде бажану книгу (за умови існування її на сайті). Книги представленні в трьох форматах – epub, pdf, mobi. Реєстрація для завантаження не потрібна.

3. www.classicbookshelf.com

Шанувальникам класики цей ресурс буде до смаку. Тут є все: від Марка Твена до Джейн Остін. Для того, щоб знайти необхідну книгу, треба лише ввести назву чи автора у графі пошуку. Однак є і суттєвий недолік – книги не можна завантажувати, а лише читати он-лайн.

4. openlibrary.org

На цьому сайті є розділи на кшталт Sci-Fi, Fantasy, Art, Romance і т. д. Зручна система пошуку. Кожної книги є кілька екземплярів різних видань, які можна скачати у найрізноманітніших форматах.

 

5. www.bookrix.com

Обираєте мову, обираєте жанр і перелік книг перед вами. Тут є і класичні твори, і твори початківців, які виставляють свої книги на осуд. Доступні формати – mobi чи epub.

І ось кілька порад особисто від нас:

  • Не засмучуйтесь, якщо побачите багато незнайомих слів. Кожне незнайоме слово поповнює ваш словниковий запас.

  • Зробіть ваше читання систематичним. Хоча б по 1-2 сторіночки в день, і це перетвориться на гарну звичку.

  • Насолоджуйтесь процесом!

Бажаємо Вам гарного настрою та цікавих книг!